Tisztelt Látogatónk!

Szeretettel köszöntjük Tárnok Nagyközség Szlovák Nemzetiségi Önkormányzatának honlapján. Oldalunkon megismerheti működésünket, folyamatosan tájékozódhat rendezvényeinkről, programjainkról. Az informálás mellett honlapunk célja, hogy az ide látogatók megismerjék településünk történetét, kulturális értékeit. Néprajzi és helytörténeti írásokat olvashatnak, az archív fotókon keresztül pedig betekintést nyerhetnek a község egykori életébe. Külön menüben tájékozódhatnak az Öregtemető megmentésére létrejött alapítvány munkájáról. Az írások és fotók folyamatosan kerülnek feltöltésre, az általunk is támogatott helytörténeti, néprajzi kutatások eredményeit folyamatosan közölni fogjuk.

Tárnok Nagyközség Szlovák Nemzetiségi Önkormányzata